Mes neabejingi...

Lapkričio 6 d. paminėta Pyragų diena Žemaitijos verslo centre. Šiais metais pabandėme išpildyti mažą Jokūbėlio svajonę. Iš surinktų lėšų už skaniausius pyragus, nupirkome įkraunamus elementus integruotam klausos aparatui ir tokiu būdu padėjome Jokūbėliui girdėti geriau.

Dėkojame pyragų kepėjoms, kurios pademonstravo neeilinius konditerijos įgūdžius, ir kurių kepiniai nepaliko abejingų. Dėkojame visiems skanavusiems pyragus ir prisidėjusiems prie Jokūbo gerovės. Gerumo kupinos širdys šildo, dalinasi ir telkiasi geriems, ir prasmingiems darbams.

Dalijamės mūsų globotinio apsilankymo Žemaitijos verslo centre akimirka, kurioje abipusiai bandome pažinti vieni kitus :)

Šeimos kontaktai mums žinomi, norėdami padėti Jokubėliui asmeniškai, drąsiai kreipkitės į mus. Patarpininkausime.

Žemaitijos Moterų lyderių forumas

2023 m. gegužės 17 d. moterys lyderės Žemaitijos Verslo Centras iniciatyva buvo pakviestos į Žemaitijos moterų lyderių formą Telšių Ješiva salėje. Renginio dalyvės išklausė nuostabaus ir įkvepiančio Violeta Bardauskiene pranešimo apie moters galią ir įtaką jų gyvenimui. Diskusijų metu su Irena Daubarienė , Gabriele Barsteigaite Mekioniene , Jovita Seiliuviene, Rimantė Šalaševičiūtė , Meru Tomas Katkus iškomunikuota žinutė apie Telšių rajono stiprybes ir iššūkius. Įdomų ir informatyvų pranešimą paskaitė LR Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė. Naudingą informaciją apie verslias moteris ir įrankius, įgalinančius įgyvendinti savo tikslus pristatė Jurgita Peciulevičienė. Geriausias mankštas ir profilaktines sveikatos apsaugos priemones vaizdžiai pristatė Telšių visuomenės sveikatos biuro lektorė Monika Jurgutytė. Na, o apie saviraiškos galimybes Telšių moterų Lions klube pristatė deleguota narė Rosita Petkuvienė.

Dėkojame visiems pašnekovams, pranešėjams, renginio vedėjai Irminai Dobilienei, džiazo pianistai Sauliui Šiaučiuliui, Telšių profesinio rengimo centrui, Apetito Eglė ir svarbiausia - DIDELIS AČIŪ VISOMS RENGINIO DALYVĖMS!

Tikimės - iki kito karto!

Žemaitijos verslo centro bendruomenės vizitas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje Žemaitijos verslo centro bendruomenės nariai buvo sutikti itin šiltai.

Likome sužavėti ten dirbančių darbuotojų kompetencija ir nuoširdumu. Džiaugiamės iš pirmų lūpų sužinoję ne tik apie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos veiklą, jos kuriamą pridėtinę vertę eksportuotojams, investitoriams, laivybai. Susipažinome su esminiais įgyvendinamais bei planuojamais iki 2030 metų įgyvendinti projektais (vėjo jėgainių infrastruktūra, bangolaužių rekonstrukcija, nauja kruizinių laivų krantine, gilinimu bei kuriamu nauju terminalu). Diskutavome apie finansinį poveikį (t.y. -31,0 mln. Eur nuostolį) bendrai uosto veiklai, netekus baltarusiškų krovinių.

Linkime, kad visos suplanuotos veiklos bei projektai būtų sklandžiai įgyvendinti ir kitas mūsų apsilankymas būtų jau naujame Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastate.

Žemaitijos verslo centro bendruomenė lankėsi Lighthouse Hub

Žemaitijos verslo centro bendruomenė 2022 m. lapkričio 18 d. lankėsi Lighthouse Hub. Tai įmonė, kuri nuomoja modernias biuro patalpas, kuria novatoriškas bendradarbystės erdves, SIC laboratorijas, skaitmenines inovacijas.

Susitikimo metu buvo pristatytas Lighthouse Hub ir jos plėtros etapai. Taip pat susipažinome su kuriamu Lighthouse skaitmeniniu inovacijų centru, kuris, kaip planuojama, duris atvers jau 2023 m. sausio mėn. Apsilankymo metu įsitikinome, kad Lighthouse Hub - organizacija, į kurią verta lygiuotis, kadangi kuriamas konceptas praktiškai pasiteisina, yra naudingas ir reikšmingas įsikūrusiems verslams. Sukurtos erdvės, kuriose kruopščiai apgalvojamos visos detalės, kuriamos stilingos ir įkvepiančios patalpos, skatinančios čia dirbančiųjų koncentraciją, darbo produktyvumą, bei privatumą.

Esame dėkingi už nuoširdų priėmimą ir linkime neblėstančių idėjų bei išlikti Lietuvos ir net Pabaltijo šalių novatoriais.

Apsilakymas Talent Garden Vilniuje

Žemaitijos verslo centro atstovai kartu su Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojais lankėsi Talent Garden Vilniuje.

Talent Garden - kuria įkvepiančią ir intuityvią darbo aplinką, kurią sustiprina lanksčios sutarties sąlygos, visapusiška administracinė ir kasdienė biuro priežiūra bei aktyvūs ir įtraukiantys renginiai.

Apsilankymo metu Žemaitijos verslo centras atrado įmonę į kurią nori lygiuotis, kurti novatoriškas ir patrauklias bendradarbystės erdves.

Dėkojame Talent Garden už puikią patirtį ir šiltą priėmimą!