Verslaus jaunimo klubas

Žemaitijos verslo centre įkurtas Verslaus jaunimo klubas, kurio veiklos
finansuojamos Žemaitijos verslo centro, Telšių rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų lėšomis.

Parašykite mums:

Kviečiame prisijungti!

Dėkojame aplankytų įmonių savininkams ir vadovams:


VšĮ "Soneima"


"GRU Media"


UAB "BitCare"


Maisto bankas


VšĮ Telšių menų inkubatorius


UAB "Elektrosita"


UAB "Telšių praktika"


Jaunimo forumas

Šiandien įvyko Jaunimo forumas „Challenge – aktyvi vasara“. Pagrindinis renginio organizatorius – Verslaus jaunimo klubas.

Gausiam jaunimo būriui buvo pristatytos galimybės įsidarbinti: 1. AB „Žemaitijos pienas“; 2. UAB „Levandula“ (Levander Inn) svečių namuose; 3. UAB „Blueberry Baltic“; 4. Telšių rajone veikiančiuose ūkiuose. Taip pat pristatyta jaunimą sudominusi Agrokoncernas įmonių grupės veikla.

Jaunimo savanoriškos tarnybos mentorė Ligita Diržininkienė paskaitė pranešimą apie savanorystės teikiamą naudą! Registracijos anketą savanorystei galite rasti šioje nuorodoje: https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst

Na, o apie tarptautinę savanorystę kalbėjo Atviras Telšių jaunimo centras kartu su jaunuoliais iš Turkijos ir Sakartvelo.

Renginio metu puikiai jaunuolio paveikslą pristatė gimnazijų prezidentės Dominyka Bubilaitė ir Lukrecija Sabaliauskaitė, o diskusijos metu išgirsti skirtingų sričių atstovų įžvalgos ir siūlymai:

- Vitalija Stasiulienė – Telšių jaunimo užimtumo skyriaus vadovė, pristatė aktualią jaunimui veiklą Užimtumo tarnyboje.

- Inga Motuzaite – geštalto psichoterapiautė, lektorė, mediatorė, karjeros konsultantė, patarė pirmiausia pažinti jaunuolį ir suprasti jo poreikius, užtikrinant aktyvaus užimtumo motyvaciją.

- Arnas Knystautas – UAB „Telšių keliai“ vadovas, pristatė savo įmonės patirtį, kaip ilgalaikė investicija į jaunuolį atsiperka ir jaunas žmogus po studijų grįžta į darbovietę, kurios veiklą pažino dar besimokydamas mokykloje.

- Orinta Perskaudaitė – dirba jau nuo 13 metų ir jai netrukdo susisiekimo problema gyvenant atokiau nuo Telšių miesto.

- Karolis Antanavičius – aukštesnių gebėjimų, aktyvus jaunuolis paanalizavo konkurencinės aplinkos tarp didelio ir mažo miesto privalumus ir trūkumus.

- Telšių rajono vicemerė Agnė Miliauskienė nuostabiai reflektavo į renginio diskusiją ir išnešė žinią, kad galimai darbdaviai bus motyvuojami Telšių rajono savivaldybėje darbinti jaunuolius moksleivius naujomis priemonėmis.

Jaunimo forumą karūnavo moksleivių roko grupės iš Šiaulių „Šaukštai po pietų“ koncertas, nuo kėdžių šokiui pakėlęs visus likusius žiūrovus!

Tariame DIDELĮ AČIŪ visiems renginio dalyviams, rėmėjui - AB "Žemaitijos pienas", Telšių rajono savivaldybei, informaciniams rėmėjams Telšių Žinios, Laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redakcija taip pat Telšių švietimo centras, aktyviai įsitraukusiam į pagalbą organizuojant renginį ir fotografui Edvardas Grušas, kurio įamžintomis akimirkomis dalinamės.

Popietė savivaldoje

Telšių rajono savivaldybės administracijoje kovo 7 d. lankėsi Verslaus jaunimo klubo nariai.

Jaunuolius diskusijai pakvietė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus bei Telšių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Šarūnė Žebrauskaitė - Lekavičienė.