Verslaus jaunimo klubas

Žemaitijos verslo centre įkurtas Verslaus jaunimo klubas, kurio veiklos
finansuojamos Žemaitijos verslo centro, Telšių rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų lėšomis.

Jaunimo partneriai / draugai:

Telšių švietimo centras:
 • Mokymasis visą gyvenimą;

 • Bendros projektinės veiklos;

 • bendradarbiavimas su profesinio orientavimo specialistais;

 • STEAM veiklos.

Užimtumo tarnyba
 • Bendradarbiavimas įgyvendinant projektines veiklas;

 • Šešėliavimas.

Jaunimo koordinatorius
 • Telšių rajono savivaldybės administracijos jaunimo koordinatorius

Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugija:
 • Partneriai, įgyvendinant įvairias projektines veiklas pagal Erasmus+

Verslaus jaunimo klubo prezidentas:

Deimantas

"Jaunimas - tai kaip pasaulio idėjų fontanas. Kviečiu kartu atskleisti savo kūrybiškumą, atrasti verslumą bei pakeisti ateitį, padarant pasaulį geresniu."

Verslaus jaunimo klubo ambasadorius:

Karolis

"Nuo pat 13 metų negebu atsitraukti nuo mane vežančių temų: verslumo, lyderystės, tobulėjimo ir pinigų. Todėl ypatingai džiaugiuosi proga dalyvauti klube bei susipažinti su bendraminčiais. Tokia galimybė atsivėrė ir tau!"

Verslaus jaunimo klubo ambasadorė:

Romena

,,Kai užsidaro durys, atsiveria langas. Svarbiausia išlikti ambicingam ir siekti savo užsibrėžtų tikslų, nors jie ir atrodytų kitiems labai kvaili. Dvylikta klasė manęs nestabdo veikti, taigi nestabdyk ir tu savęs!"

Verslaus jaunimo klubo ambasadorius:

Benas

"Tu esi ne tai ka galvoji, o tai ką darai.”

Jaunimo forumas

Šiandien įvyko Jaunimo forumas „Challenge – aktyvi vasara“. Pagrindinis renginio organizatorius – Verslaus jaunimo klubas.

Gausiam jaunimo būriui buvo pristatytos galimybės įsidarbinti: 1. AB „Žemaitijos pienas“; 2. UAB „Levandula“ (Levander Inn) svečių namuose; 3. UAB „Blueberry Baltic“; 4. Telšių rajone veikiančiuose ūkiuose. Taip pat pristatyta jaunimą sudominusi Agrokoncernas įmonių grupės veikla.

Jaunimo savanoriškos tarnybos mentorė Ligita Diržininkienė paskaitė pranešimą apie savanorystės teikiamą naudą! Registracijos anketą savanorystei galite rasti šioje nuorodoje: https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst

Na, o apie tarptautinę savanorystę kalbėjo Atviras Telšių jaunimo centras kartu su jaunuoliais iš Turkijos ir Sakartvelo.

Renginio metu puikiai jaunuolio paveikslą pristatė gimnazijų prezidentės Dominyka Bubilaitė ir Lukrecija Sabaliauskaitė, o diskusijos metu išgirsti skirtingų sričių atstovų įžvalgos ir siūlymai:

- Vitalija Stasiulienė – Telšių jaunimo užimtumo skyriaus vadovė, pristatė aktualią jaunimui veiklą Užimtumo tarnyboje.

- Inga Motuzaite – geštalto psichoterapiautė, lektorė, mediatorė, karjeros konsultantė, patarė pirmiausia pažinti jaunuolį ir suprasti jo poreikius, užtikrinant aktyvaus užimtumo motyvaciją.

- Arnas Knystautas – UAB „Telšių keliai“ vadovas, pristatė savo įmonės patirtį, kaip ilgalaikė investicija į jaunuolį atsiperka ir jaunas žmogus po studijų grįžta į darbovietę, kurios veiklą pažino dar besimokydamas mokykloje.

- Orinta Perskaudaitė – dirba jau nuo 13 metų ir jai netrukdo susisiekimo problema gyvenant atokiau nuo Telšių miesto.

- Karolis Antanavičius – aukštesnių gebėjimų, aktyvus jaunuolis paanalizavo konkurencinės aplinkos tarp didelio ir mažo miesto privalumus ir trūkumus.

- Telšių rajono vicemerė Agnė Miliauskienė nuostabiai reflektavo į renginio diskusiją ir išnešė žinią, kad galimai darbdaviai bus motyvuojami Telšių rajono savivaldybėje darbinti jaunuolius moksleivius naujomis priemonėmis.

Jaunimo forumą karūnavo moksleivių roko grupės iš Šiaulių „Šaukštai po pietų“ koncertas, nuo kėdžių šokiui pakėlęs visus likusius žiūrovus!

Tariame DIDELĮ AČIŪ visiems renginio dalyviams, rėmėjui - AB "Žemaitijos pienas", Telšių rajono savivaldybei, informaciniams rėmėjams Telšių Žinios, Laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redakcija taip pat Telšių švietimo centras, aktyviai įsitraukusiam į pagalbą organizuojant renginį ir fotografui Edvardas Grušas, kurio įamžintomis akimirkomis dalinamės.

Popietė savivaldoje

Telšių rajono savivaldybės administracijoje kovo 7 d. lankėsi Verslaus jaunimo klubo nariai.

Jaunuolius diskusijai pakvietė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus bei Telšių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Šarūnė Žebrauskaitė - Lekavičienė.

Verslaus jaunimo klubas įsikūrė Žemaitijos verslo centre. Klubas telkia aktyvius jaunuolius, besidominčius verslu bei investavimo Telšių rajone galimybėmis. Klubo nariai lanko įvairias įmones, bendrauja su jų vadovais, domisi teorinėmis žiniomis apie verslumą, organizuoja bendras diskusijas. Išsamiau apie klubą https://zemaitijosverslocentras.lt/jaunimui

Prisistatę jaunuoliai iš Telšių rajono savivaldybės Mero išgirdo strateginius planus, susijusius su verslumu. Dalyviai diskutavo apie galimybes didinti Telšių rajono patrauklumą jaunam gyventojui, motyvuojant čia dirbti, gyventi, kurti bei produktyviai leisti laisvalaikį.

Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius su jaunuoliais pasidalino savo karjeros eiga bei asmenine patirtimi. Taip pat pokalbio metu aptartos Telšių rajono savivaldybės teikiamos lengvatos verslui, bendradarbiavimo su verslo atstovais formos, verslininkų įtrauktis į priimamų sprendimų procesą.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriuje jaunuoliai buvo supažindinti ne tik su šio skyriaus pagrindinėmis funkcijomis, bet ir su dešimtmečio Telšių rajono strateginiais tikslais, įvaizdžiu, kokiu norima rajoną matyti ateityje.

Verslumu besidominčius jaunuolius (nuo 16 iki 29 m.) kviečiame jungtis į Verslaus jaunimo klubą. Išsamesnė informacija tel. +370 614 88506 arba el.p. direktore@zemaitijosverslocentras.lt

Susitikimas

 • 2022 m. vasarą Žemaitijos verslo centrą aplankė aktyvūs jaunuoliai, besidomintys versu, iš Žemaičių Kalvarijos.

 • Susitikimo metu jaunuoliai aplankė Žemaitijos verslo centre įsikūrusias įmonesm pasidalijo savo patirtimi, įžvalgomis.

Jaunimas - keliauja

2022 m. jaunuoliai iš Telšių aplankė:

 • Turkiją (projektas - "Do you know what you eating?");

 • Suomiją (pojektas - "Nature in us").

Erasmus+ prjektai.