Startuojančių verslų forumas

Data: 2024-04-11

Laikas: 11.00 – 15.00 val.

Vieta: Telšių ješiva, Iždinės g. 11, Telšiai

PROGRAMA

10.30 – 11.00 DURŲ ATIDARYMAS IR PASITIKIMO KAVA

11.00 – 11.15 FORUMO ATIDARYMAS 

11.15 – 13.15 I DALIS: PRANEŠIMAI

11.15 – 11.45 Viešasis kalbėjimas skirtingose auditorijose | Laura Sėlenienėžurnalistė, komunikacijos specialistė, lektorė

11.45 – 12.15 Kaip išdrįsti startuoti versle? | Robertas Petraitis – renginių koordinatorius, atsakingas už tarptautinių projektų vykdymą Klaipėdos mieste

12.15 – 12.45 Rinkodaros klaidos | Indrė Razbadauskaitė-Venskė – „Lighthouse neuromarketingo laboratorijos” bendraįkūrėja, LCC tarptautinio universiteto, ISM ir VU VM dėstytoja, mentorė, rinkodaros konsultantė, LiMA Klaipėdos tarybos pirmininkė, „Branded minds“ tinklalaidės bendra įkūrėja ir prekės ženklo „Nepaleisk svajonės” įkūrėja

12.45 – 13.15 Neišgalvota verslo kūrimo istorija | Vilma Skvarčinskienė - UAB Linkona direktorė

13.15 – 13.45 KAVOS PERTRAUKĖLĖ 

13.45 – 14.30 II DALIS: DISKUSIJA | VERSLO IŠŠŪKIS - BŪTI ŽINGSNIU PRIEKYJE

Moderatorė Laura Sėlenienėžurnalistė, komunikacijos specialistė, lektorė

14.30 – 15.00 FORUMO APŽVALGA

Pranešėjai:
Diskusijos dalyviai:
Renginio globėjas:

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina.

Registruotis į renginį čia.

Telšių rajono meras

Tomas Katkus

Žurnalistė, komunikacijos specialistė, diskusijos moderatorė

Laura Sėlenienė

ISM, VU VM dėstytoja, mentorė, rinkodaros konsultantė

Indrė Razbadauskaitė - Venskė

Renginių koordinatorius, tarptautinių projektų vykdytojas

Robertas Petraitis

UAB Linkona direktorė

Vilma Skvarčinskienė

MB Gold Events, renginių ir konferencijų organizavimo įmonės direktorius

Laurynas Šimkus

MB Mocarela įkūrėja ir bendrasavininkė

Laura Kazakauskienė

Antrepreneris, neliečiamojo kapitalo fondo "Junicorns" vadovas

Romanas Rokas Klingeris

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą "Verslo pradžios ir verslo augimo priemonių diegimas Telšių rajone", pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 05-001-01-08-09. Daugiau apie projektą čia.

Renginių koordinatorius, tarptautinių projektų vykdytojas

Robertas Petraitis

IQ forumas Telšių rajoną kuriame kartu

Kviečiame į DIDŽIAUSIĄ 2023 metų Telšių rajone organizuojamą verslo bendruomenei skirtą renginį - IQ forumą „Telšių rajoną kuriame kartu“. Jūsų lauks įdomūs ir įtraukūs pranešimai, kuriuos skaitys savo sritį geriausiai išmanantys verslo ir inovacijų ekspertai. Renginio metu turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis ne tik teoriškai, bet ir praktiškai.

Renginio data ir laikas: lapkričio 10 diena. 13 val.

Visa renginio programa ir registracija:

https://www.iqforumas.lt/telsiai2023

Dalyvavimas nemokamas. Išankstinė registracija būtina iki lapkričio 9 d.

Vieta: Telšių kultūros centro salėje, Respublikos g. 18, Telšiai,

Renginį organizuoja: Telšių rajono savivaldybė, Europos komisijos atstovybė, Žemaitijos Verslo Centras, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Mokymai

ES finansavimas:

investuok į verslo augimą Telšiuose

Gegužės mėnesio renginiai

Mokymai

Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste

KAM SKIRTI MOKYMAI

Skatiname mokymuose sudalyvauti tuos įmonių atstovus, kurie savo veikloje sprendžia darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus, pavyzdžiui, personalo specialistai, vidinės komunikacijos specialistai, duomenų apsaugos pareigūnai, IT specialistai, finansininkai ir pan. Būtina registracija iki gruodžio 2 d. https://vdai.lrv.lt/forms/mokymai-spp2work-panevezys Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime nuotolinių mokymų prisijungimo nuorodą gruodžio 7 d. APIE MOKYMUSMokymai apie organizacijos darbuotojų, personalo asmens duomenų apsaugą „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste" rengiami Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai kartu su Mykolo Romerio universitetu įgyvendinant „SolPriPa 2 WORK" projektą. Šis projektas iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020). Tai darbdavių ir darbuotojų informuotumo skatinimo projektas apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste. Plačiau apie projektą https://vdai.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/solpripa-2-work-projektas.

TRUMPAI

Data: gruodžio 8 d.

Laikas: 9:45–15:45 val.

Pobūdis: nemokami, vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformojePrograma: pridedamaLektoriai: Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Teisės skyriaus vadovas Egidijus Verenius, Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos lektorė, darbo teisės profesionalė Rasa Grigonienė ir profesorius Vilius Mačiulaitis. Interaktyvumo galimybės: dalyviai skatinami mokymų metu aktyviai įsitraukti į mokymus, bendrauti su lektoriais, užduoti klausimus REGISTRACIJAMokymų registracija: paspaudus elektroninę nuorodą reikės užpildyti visus registracijos duomenis: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame veikia įmonė.Ši informacija apie dalyvius bus pateikta ataskaitoje Europos Komisijai, todėl būtina pateikti visą prašomą ir tikslią informaciją.Į mokymų nuotolinę platformą bus įleidžiami užsiregistravę ir tinkamai informaciją pateikę dalyviai.

IQ forumas

Telšē StarTown

„Telšē StarTown“ – renginys, sukvietęs ne tik Žemaitijos sostinės, bet ir visos Lietuvos verslo, politikos ir visuomenės lyderius, taip pat svečius, kuriems aktualios investicijos Telšių rajone. IQ forumo partneriai Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Finansų ministerija regiono verslininkams ir sprendimų priėmėjams pristatė Europos Sąjungos „Next Generation EU“ finansuojamą planą „Naujos kartos Lietuva“, o diskusijose su verslo ir savivaldos atstovais buvo aptariama, kaip racionaliausiai panaudoti šias investicijas. „Naujos kartos Lietuva“ plane numatytos reformos ir investicijos į žaliąją energetiką ir transportą, skaitmeninimą, švietimą, sveikatos ir socialinę sritis didins Lietuvos atsparumą galimoms krizėms ateityje. Šios 2,225 mlrd. eurų investicijos skatins tvarų, į aukštą pridėtinę vertę orientuotą, Lietuvos ekonomikos augimą tuo pačiu investuojant ir į žmonių kompetencijas bei įgūdžius. IQ forume pranešimus skaitė Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mantas Serva, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega, Finansų ministerijos bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijų atstovai. Forumą vainikus diskusija „Telšių regiono tvari plėtra: kur esame ir kur link einame“.

Padėkos bijūnas 2022 m.

Lapkričio 11 d. paminėta Verslo diena. Minint šią dieną, Telšiuose po dviejų metų pertraukos surengtas padėkos verslo bendruomenei renginys „Padėkos bijūnas 2022”. Savivalybės mero Kęstučio Gusarovo iniciatyva atgaivinant tradiciją rengti toki vakarą rajono verslo bendruomenei, lapkričio 11 dienos vakarą buvo sukviestos verslo įmonės, kurios remia rajono mokyklas, darželius, kultūros centrus, socialinės srities ar viešąsias įstaigas, sportą ar rajone vykstančius renginius. Padėkos vakarą nominuotiems verslams septyniose skirtingose kategorijose įteikti septyni – miestą ant septynių kalvų – Telšius – simbolizuojantys Padėkos bijūnai.

Apdovanoti:

  • "E energija grupė" - „Metų tvariausias verslas“,

  • UAB „Čia Market“ - „Metų mokesčių mokėtojas“

  • UAB „S. Jurkus ir partneriai“ - „Metų socialiai atsakingas verslas“

  • AB „ORLEN Lietuva“ - „Metų rėmėjas“

  • AB „Žemaitijos pienas“ - „Metų solidariausia įmonė“

  • „Metų partneris“ – UAB „Ežerūna“

  • UAB „Analotė”- „Metų darbdavys“

Plačiau apie renginį čia:

https://tzinios.lt/padekos-bijunas-renginys-verslo-bendruomenei/?fbclid=IwAR3eQ1ioET3_lJ89pIYFPmHC0E6FhcOmc2Mj7Uv0FkPdOfie1ShNb2Y86QA

Konferencija

Vokiečių kalba <=> karjera

Kviečiame Jus dalyvauti konferencijoje „Vokiečių kalba <=> karjera", kuri vyks 2022 m. spalio 20 d. 13 val. Žemaitijos verslo centre. Tai projekto „Vokiečių kalba <=> karjera" baigiamasis renginys.

Lietuvoje spalio 17 – 23 dienomis vyksta vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?". Pastaraisiais metais susidomėjimas vokiečių kalba auga: Lietuvoje įsikūrė stambios įmonės, vyksta intensyvūs kultūriniai ir ekonominiai mainai su Vokietija. Tad vokiečių kalba neatsiejama nuo Lietuvos švietimo, kultūros ir verslo. Šių metų vokiečių kalbos dienos tema „Profesijos", todėl prie šios iniciatyvos jungiasi ir Telšių rajono ugdymo įstaigų mokiniai. Rajone gyvena ir dirba įvairių profesijų žmonės, kuriems vokiečių kalba turėjo reikšmės jų profesinei karjerai. Šie vokiečių kalbos ambasadoriai priėmė mokinius - profesinio veiklinimo vizitų metu pristatė savo profesinės karjeros kelią. Konferencijos metu mokiniai pristatys savo darbus - susitikimų su vokiečių kalbos ambasadoriais rezultatus. Mokiniams talkino jungtinės veiklos sutartį pasirašiusios organizacijos ir įstaigos: „Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubas", VšĮ Žemaitijos verslo centras, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialas, Telšių švietimo centras ir VšĮ Telšių regioninis profesinio rengimo centras.

Seminaras

Vartotojų teisių apsauga

2022 m. rugsėjo 14 d. planuojamas Vartotojų teisių apsaugos seminaras, kurio metu bus aptariamos šios temos:

  1. Vartotojų teisių apsaugos įstatymas ir CK naujovės;

  2. Apie mechaniškai pažeistas prekes;

  3. Nuotolinės prekybos ypatumai.